SSS

  • front-desk01.jpg

s?k sorulan Sorular

S. Otele nasıl gidebilirim?
A. En yakındaki istasyon, JR Yamanote Hattı, JR Keihin Tohoku Hattı, JR Joban Hattı ve Keisei Hattı üzerinden erişilebilen 1 dakikalık yürüme mesafesindeki Nippori İstasyonu dir. Ayrıntılı talimatlar için Hedef Rehberimiz . Q. Check-in ve çıkış saati nedir?
A. Check-in, 14: 00'dan başlar ve çıkış tarihi 11: 00'a kadar. Q. Kahvaltı dahil bir oda rezervasyonu. Nerede kahvaltı yaparım?
A. Kahvaltı, 30 farklı yemekte ve 10 farklı içecekte sunulan açık büfe tarzı olacaktır. 07: 00-10: 00 saatleri arasında Fransız Lokantası Serio 'te 1. katta bulunabilir. Q. Oda olanakları ve aktiviteleri nelerdir?
A. Odalarda ücretsiz Wi-Fi ve LAN kablosu, TV, buzdolabı, telefon, lavabo, saç kurutma makinesi, çay seti ile elektrikli su ısıtıcısı, diş fırçası, şampuan, saç kremi, vücut sabunu, jilet, pamuklu kumaş ve tomurcuklar, saç fırçası, banyo ve yüz havlusu, terlik ve gece kıyafetleri. S. Kredi kartıyla ödeme yapabilir miyim?
A. Evet yapabilirsiniz. Kabul edilen kredi kartı türü VISA, Master Card, JCB, American Express, Diner's Club, UC, DC, Saison, 銀聯. S. Park yeriniz var mı?
A. En fazla 30 araçlık bir çoklu park yerimiz var. (boyut sınırı: maksimum uzunluk 575cm / genişlik185cm / yükseklik 155cm). Oda rezervasyonlu konuklar 2000 pound / araba / gece park edebilir, restoran ziyaretçileri için 3 saat ücretsiz (yemek ücreti 1000 Yen + KDV dahil) kullanabilirler. Sorunuza cevap bulamadığımız başka bir şey var mı? Soruşturmayı bir sonraki sayfada Bize Ulaşın adresinden gönderebilirsiniz.